img

Vianočník.sk ocenia nadšenci bratislavských vianočných trhov

Vianočné trhy mám rada kvôli dvom veciam. Prvou je vianočná výzdoba, vôňa, atmosféra, ktorá sa vo mne snaží vzbudiť (niekedy nasilu, ale čo na tom) pocit, že Vianoce sú už naozaj za dverami.

Druhou sú určite tie dobroty, ktoré si jednoducho nemôžem nevychutnať, keď už sa na jednom z námestí ocitnem.

Pre mňa osobne začína každý rok jeden menší challenge – nájsť tú najlepšiu cigánsku s poriadnou dávkou cibule, chutný punč, kde sa nešetrí ovocím či lokšu, ktorá chutí najpodobnejšie tej babkinej.

Každý rok tento “rituál” prebieha úplne rovnako. Nabehnem na trhy aj s kamarátmi, pobehujeme ako splašení a nakúkame do každého stánku, kde nám majú dať čo napiť alebo najesť. Všetky stánky obehneme minimálne dvakrát nech nám neujde ani detail, až nakoniec vyberieme ten pravý.

Každý rok až po prvom hryze či uchlipnutí zistíme, že sme si veru mohli aj lepšie vybrať 🙁

Tento rok sme sa to v Grappe rozhodli zmeniť a vymysleli sme utilitku, ktorá doteraz chýbala.

Keď naťukám do mobilu www.vianocnik.sk, ušetrím trochu času, nervov z prebíjania sa pomedzi ľudí, aj sklamaní, pretože za pár sekúnd zistím, v ktorom stánku ľudom najviac chutí a kde mám najlepšiu cigánsku hladať aj ja.

Vianočník.sk funguje ako mobilný web, facebook záložka aj klasický web, aby mohol každý hodnotiť stánky kdekoľvek – doma, či priamo na vianočných trhoch.

Hodnotenie stánkov je veľmi jednoduché, pri každom sa dá počtom hviezdičiek alebo komentárom vyjadriť spokojnosť s cigánskou, lokšami, klobáskou, vareným vínom a punčom.

Na čo čakať? Objavte stánky s najlepšími dobrotami na vianočných trhoch v Bratislave už dnes!

Asi sa tam stretneme 🙂

@MaruMolnarova

cenová ponuka

Máte záujem o naše služby? Pošlite nám správu a ozveme sa

Ak potrebujete v prvom kole presnejšiu cenovú ponuku, pošlite nám, prosím, obšírnejšie zadanie

Pošlite nám správu

Ozveme sa do 24 hodín

Máte podrobné zadanie?

Pošlite nám ho emailom