img

Instagram ponúka dlho očakávaný zoom fotografií

Predsa sme sa dočkali. Absencia zväčšovania príspevkov v sieti, ktorej podstatou je šírenie fotografií a videí, bola donedávna hlavným bodom kritiky zo strany používateľov. Podľa najnovších správ je tento nedostatok minulosťou. Zoomovať je možné úplne všetko.

Zväčšenie fotografie a videa docielime gestom, ktoré je nám známe z mobilného zoomovania Facebook príspevkov, či obrázkov v galérii mobilu. Jednoduchým potiahnutím prstov do strán sa nám post roztiahne v určenom mieste. Na rozdiel od iných sociálnych sieti je Instagram zoom znevýhodnený v jednej maličkosti. Priblížený detail sa po opustení obrazovky vracia do pôvodného stavu.

Malý krok pre Instagram, veľký krok pre online marketing

Táto novinka predstavuje veľkú príležitosť pre firemné účty. Vtiahnite svojich zákazníkov do deja. Premyslenou kompozíciou fotografie môžete využiť zvedavosť užívateľov a ponúknuť im aktivitu v podobe hádaniek a súťaží. Inšpiráciou vám bude značka Turbotax, ktorá followerov nabáda k hľadaniu červenej check značky. Kto uhádne ako prvý, vyhráva.

Zaoberá sa vaša spoločnosť online nakupovaním? Svojim zákazníkom dokážete vďaka zoom efektu predviesť ponuku produktov bez zdĺhavého preklikávania fotoalbumov. Značka Primark takto ponúkla aktuálnu kolekciu v jedinej koláži. Vďaka jej vysokému rozlíšeniu užívateľovi pri zväčšení neunikne ani ten najmenší detail.

New in stores this week – go on, get a closer l🔍🔍k! #Primark #Instagram #zoom

A photo posted by Primark (@primark) on

Tak čo, chopíte sa šance aj vy?

Pomoc s Instagram marketingom

Zdroj: AdWeek Marketing Land

cenová ponuka

Máte záujem o naše služby? Pošlite nám správu a ozveme sa

Ak potrebujete v prvom kole presnejšiu cenovú ponuku, pošlite nám, prosím, obšírnejšie zadanie

Pošlite nám správu

Ozveme sa do 24 hodín

Máte podrobné zadanie?

Pošlite nám ho emailom