img

Buď náš nový account/online manager!

Zdravíme ťa! 🙂 My sme Grappa♥studio a zaoberáme sa vytváraním webov a webových aplikácií. Ty by si mohla byť naša nová kolegyňa, či kolega.

Hľadáme človeka, ktorý by k nám prišiel pomáhať v pozícii account manager a staral sa u nás o klientov (a do budúcna aj klientov našej spriaznenej digitálnej agentúry GreatAdsby). Tvoja úloha by bola aj vymýšľať marketing a seflpromo našej firmy – sledoval novinky v online a hľadal nové príležitosti k prezentovaniu. Dáme si poradiť 🙂

Agentúra

Tak najprv sa asi predstavíme my. Fungujeme od 2006 a úprimne, sme skôr partia kamarátov, ktorá dlhodobo spolupracuje a pomáha si. A presne taký je aj Offis, miesto kde sídlime – na Kozej v Bratislave. Prezradíme, že by sme sa mali sťahovať, ale bude to len do lepšieho a o poschodie nižšie, takže o prostredie Starého Mesta neprídeš.

Práca ako z rozprávky

Pracovná doba štandardná od 9 do 5. Vysedávanie po večeroch v práci nemáme vôbec radi, čo je v agentúrnom biznise skôr vzácnosť. Niekedy môžeš pracovať aj z homeoffice, ak to budeš potrebovať.

Aby si medzi nás super zapadol, vidíme ťa ako človeka, ktorý je kamarátsky, svedomitý, cieľavedomý, spoľahlivý, bezprostredný (ako my všetci, skromne 🙂 ).

Čo budeš robit?

Tvojou hlavnou prácou bude riešiť komunikáciu s našimi klientami na profesionálnej úrovni, milo a trpezlivo. Pomôže ti mať poriadok vo svojich veciach a veľmi jasno v deadlinoch, ktoré dodržiavaš, lebo na tom si zakladáme.

Pozícia dovoľuje sebarealizáciu – keď náhodou budeš mať čistý inbox a urobené úlohy, fantázia ťa povedie. Nemal by si len čakať, kým na ťeba niekto niečo hodí.

Okrem toho sa budeš starať o naše selfpromo, sledovať novinky a nové možnosti prezentovania našej firmy. Budeš mať voľnú ruku, veľa priestoru na sebarealizáciu a učenie.

Treba mať prehľad

Aby si nám bol nápomocný, chcelo by to aj aspoň základný prehľad v online marketingu. Treba čítať, sledovať novinky (v online či webdevelopmente) a skúšať nové veci. Ak by si mal nejaké skúsenosti s online marketingom, managovaním webových projektov, alebo si napríklad študoval marketing na výške, bude to pre teba jednou veľkou výhodou.

Veľa sa toho naučíš

Môžeme ti sľúbiť, že sa toho u nás kopec naučíš a my sa radi naučíme čokoľvek od teba. Asi je ti jasné, že nie sme žiadna korporácia a sme veľmi radi, keď ľudia prichádzajú s nápadmi a napríklad v rámci selfproma sa žiadne medze nekladú.

Peniažky

Čo sa týka peniažkov za tvoju prácu, je to už raz tak, ale najradšej budeme keď budeš vedieť vystaviť faktúru. Výška mesačnej faktúry bude taká, akú si spoločne dohodneme. Ak prinesieš aj nový zaujímavý biznis, provízia ťa neminie 🙂

Ozvi sa nám, pokecáme

Tak ako? Zapáčili sme sa ti? Ty sa nám páčiš už teraz, keď si sa poctivo dočítal až sem a máš pocit, že to celé bolo o tebe. Ozvi sa teda na tento mail – som@grappa.sk a my ti dáme vedieť viac.

cenová ponuka

Máte záujem o naše služby? Pošlite nám správu a ozveme sa

Ak potrebujete v prvom kole presnejšiu cenovú ponuku, pošlite nám, prosím, obšírnejšie zadanie

Pošlite nám správu

Ozveme sa do 24 hodín

Máte podrobné zadanie?

Pošlite nám ho emailom