Instagram: Profilové účty firiem sú za dverami. Ako budú vyzerať?

Instagram sa čoraz viac snaží sprístupniť a zatraktívniť svoje prostredie inzerentom, ktorí dokážu využiť jeho potenciál. Tentoraz sa zameral na inovatívne zobrazenie corporate profilov. Čím sa budú odlišovať od súčasných a aké vymoženosti so sebou prinesú? Na internete sa objavili prvé ukážky.

Ta dá!

foto 1

Na obrázku môžeme vidieť hneď niekoľko zmien. V profile nám pribudne špeciálny contact button a presné zaradenie firmy podľa preddefinovaných kategórií.

foto2

Po klinutí na contact button, vyskočí ponuka obsahujúca hneď dve možnosti oslovenia značky (Get Directions a Email). Týmto spôsobom by sa mali spoločnosti vyhnúť zdĺhavému a častokrát menej účinnému vkladaniu kontaktných údajov do popisu v profile.

foto3

Prvou z nich je Get Directions, čo predstavuje navigáciu do najbližšej predajne alebo pobočky. Prepojená bude s aktívnou maps aplikáciou v užívateľovom mobile.

foto4

Možnosť Email bude sprostredkovať priame kontaktovanie pomocou emailovej správy. Do budúcna sa tiež ráta s možnosťou kontaktovania pomocou Facebook Messengeru, ktorý bude onedlho predstavovať dôležitý predajný kanál.

Ako posledné, si po novom budeme zvykať aj na samotné radenie do vybraných kategórií. Rovnako ako aj na Facebooku, aj tu bude užívateľovi jasné s akým obsahom prišiel do kontaktu.

instabrand5

Avizované vylepšenia sú práve vo fáze testovania. Ich príchod do reálneho života sa však odhaduje vo veľmi krátkom časovom úseku. Majte preto oči na stopkách.

Zdroj: Social Media Today

Pomoc s Instagram marketingom

Máte záujem o podobné riešenie?

  • pomôžeme vám s vašou webovou stránkou, navrhneme, nasadíme na CMS
  • zoptimalizujeme pre webové prehliadače či mobilné zariadenia
  • navrhneme nový dizajn, UX, UI vašej webovej stránky
  • u nás máte responzívnu webovú stránku ako štandard, bez extra poplatkov
  • navrhneme a nasadíme online kampane, zoptimalizujeme kampane
  • pripravíme vám Facebook aplikácie, získame viac fanúšikov pre vašu stránku
  • pripravíme vám mobilnú webovú stránku, aplikáciu či dizajn

Máte záujem o niečo iné? Ozvite sa nám a navrhneme Vám vhodné riešenie!

+421 908 714 892
HORE