img

Mobilný marketing

Smartfóny zaujali za posledné roky na trhu takmer 100 % podiel mobilných telefónov. Ľudia cez ne surfujú po internete, používajú prospešné aplikácie, či sa len tak zabávajú a hrajú. Preto venujeme mobilným riešeniam veľkú pozornosť. Patríme medzi špecialistov na optimalizáciu webových stránok pre mobily, mobilné a responzívne stránky, grafiku a v neposlednom rade vývoji natívnych aplikácií.

Naše hlavné zamerania v oblasti mobilného marketingu:

Mobilný marketing

Responzívna web stránka

V dnešnej dobe už viac ako 30 % internetových návštevníkov prichádza z mobilných zariadení. Až 3/4 z nich okamžite odchádza, keď zistia, že stránka nie je optimalizovaná. Preto pripravujeme web stránky automaticky optimalizované pre mobilné prehliadače a zabezpečíme vám, aby ste zbytočne nestrácali svojich návštevníkov. Responzívna stránka patrí medzi najjednoduchšie riešenie, ako zabezpečiť, aby boli stránky vhodne zobrazované pre všetky mobilné zariadenia. Stránku vám navrhneme tak, že sa automaticky prispôsobí obrazovke, na ktorej je prehliadaná. Takéto riešenie je user friendly a aj vyhľadávače ako Google posúvajú takéto stránky vyššie vo výsledkoch vyhľadávaniach, čiže to má veľký vplyv aj na SEO optimalizáciu.

Mobilná web stránka

Mobilná web stránka sa od responzívnej líši v tom, že jej dizajn je navrhnutý len pre mobily. Niekedy si tvorba mobilnej stránky vyžaduje úplné oddelenie dizajnu od desktopovej verzie. Na požiadanie klienta môžeme navrhnúť webovú stránku určenú len pre mobilné zariadenia. Medzi príklady patrí mobilná web stránka pre Schöbrunn, ktorú sme vyrábali, alebo aj mobilná web stránka pre špičkovú reštauráciu v Prateri, Stadtgasthaus-Eisvogel, kedy klient už stránku mal, ale nechcel ju meniť. Potreboval len vytvoriť jej mobilnú verziu. Stačí si ich pozrieť cez smartfón.Výhodou takýchto stránok (a aj responzívnych) je aj to, že sa dajú jednoducho naprogramovať aj ako natívna aplikácia, kedy už samotná web stránka slúži ako celý podklad. Takto za veľmi príjemnú cenu môžete svoje webové stránky umiestniť aj ako aplikácie do Google Play alebo Appstore.

Natívne aplikácie a grafické návrhy

Pri programovaní natívnych aplikácií pre Android a Apple sa zaoberáme hlavne marketingovými aplikáciami, ktoré slúžia okrem iného na reklamné účely a posilnenie brandu, ale v konečnom dôsledku prinášajú užívateľom či už zábavu alebo zjednodušenie v určitých smeroch. Vytvorili sme aplikácie pre reštaurácie, ktoré prezentovali svoju ponuku, možnosť rezervovať si stôl alebo mať aktuálne novinky stále po ruke. Baví nás vytvárať jednoduché a štýlové aplikácie. Taktiež vytvárame grafické návrhy mobilných stránok a aplikácií v neohraničenom rozsahu.

cenová ponuka

Máte záujem o naše služby? Pošlite nám správu a ozveme sa

Ak potrebujete v prvom kole presnejšiu cenovú ponuku, pošlite nám, prosím, obšírnejšie zadanie

Pošlite nám správu

Ozveme sa do 24 hodín

Máte podrobné zadanie?

Pošlite nám ho emailom