Tvorba web stránok Tvorba stránok

Naše web stránky majú dobrú

Starostlivosť

Každému klientovi odporúčame, aby mal redakčný systém WordPress pravidelne aktualizovaný pre minimalizovanie prípadných útokov. V dnešnej dobe sú žiaľ útoky na akékoľvek systémy veľmi bežné a je dobré myslieť na zadné dvierka.

Potrebujete pomôcť so zabezpečením? Napíšte nám.

Raz za mesiac dostanete

extra Starostlivosť

Pri tvorbe web stránky myslíme samozrejme aj na jej bezpečnosť. Preto sú všetky nami vytvorené web stránky monitorované 24 hodín 7 dní v týždni. Každá nekalá činnosť je nám reportovaná a v rýchlosti vyhodnocovaná. Na web stránkach máme dvojfaktorové prihlásenie do administrácie, aby sme predišli náhodnému hádaniu prihlasovacích údajov (Brute-Force Attack). Každá IP adresa pri pokuse o prihlásenie do administrácie s neexistujúcim menom v databáze je automaticky zablokovaná. Tieto bezpečnostné opatrenia sú v cene web stránky a dajú sa nastaviť, aby fungovali automaticky a zásah človeka je potrebný len pri kritických upozorneniach.

Čo viac odporúčame urobiť?

Je ale dôležité a vyslovene to odporúčame, aby raz mesačne prebehla aj aktualizácia systému a zálohovanie celej web stránky. Naša služba Starostlivosť je určená presne na to. Raz mesačne vám skontrolujeme celý systém WordPress, urobíme potrebné aktualizácie a pripravíme zálohu na externom mieste.
Cena tejto služby je 35 € mesačne.

Tieto kroky robíme pre

Starostlivosť o váš web