Ako vzniká web stránka u nás

Tvorba web stránky je dlhotrvajúci proces, ktorý obnáša viacero krokov. Aby ste sa v tomto procese lepšie zorientovali, v nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať, ako tvorba webu prebieha u nás.

1. Najprv zistíme, na čo ma stránka slúžiť

Základným krokom je stretnutie sa s klientom, kde zistíme, aké sú jeho potreby, čo od stránky očakáva a na čo ma presne slúžiť.

2. Zadanie je sväté

Po stretnutí s klientom čakáme na spísané zadanie resp. brief, ako my Slováci zvykneme hovoriť. Tento krok je nesmierne dôležitý, lebo všetko máme tzv. čierne na bielom. Ak klient potrebuje pomoc so spracovaním kompletnej špecifikácie, pre nás žiadny problém. Vytvoríme na základe diskusie kompletnú špecifikáciu projektu.

3. Búrka mozgov začína

Po skompletizovaní zadania začíname rozmýšľať nad celkovým vzhľadom webu, jeho funkciami a špecifikami a všetkým potrebným, dôležitým. Keď už v tom máme jasno, prechádzame ku kresleniu wireframe-u.

4. Wireframe ako prvá skica webu

Wireframe je nesmierne dôležitý. Klient vďaka nemu získa predstavu o jeho budúcej webovej stránke a veci, s ktorými si nie je úplne istý, môže prvýkrát pripomienkovať.

5. Design v.01

Po schválení wireframe-u začíname pracovať na grafike. Skúšame, meníme, prefarbujeme, presúvame… Až kým nie sme s prvou verziou úplne spokojní. Následne posielame ukážku grafiky klientovi a čakáme na prípadne pripomienky.

6. Vstupujeme do sveta núl a jednotiek

Po schválení finálnej grafiky prechádzame na programovanie. Najprv pre vás nakódime HTML šablóny webu. Vďaka nim uvidíte všetky podstránky, prekliky, animácie… naživo.

7. Ideme naostro

Následne HTML šablóny implementujeme na redakčným systém – CMS, doplníme základný obsah a pošleme vám web stránku na otestovanie, pripomienkovanie a doladenie detailov. Po vašom schválení nahodíme web na doménu a púšťame ju do sveta.

Odovzdaním web stránky naša práca na stránke nekončí. Samozrejmý je u nás support web stránky počas fungovania. Sme vám k dispozícií s každou vašou požiadavkou.

Veríme, že sme vám proces tvorby webovej stránky dostatočne priblížili. Ak by ste však mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.
Chcem web stránku

Máte záujem o podobné riešenie?

  • pomôžeme vám s vašou webovou stránkou, navrhneme, nasadíme na CMS
  • zoptimalizujeme pre webové prehliadače či mobilné zariadenia
  • navrhneme nový dizajn, UX, UI vašej webovej stránky
  • u nás máte responzívnu webovú stránku ako štandard, bez extra poplatkov
  • navrhneme a nasadíme online kampane, zoptimalizujeme kampane
  • pripravíme vám Facebook aplikácie, získame viac fanúšikov pre vašu stránku
  • pripravíme vám mobilnú webovú stránku, aplikáciu či dizajn

Máte záujem o niečo iné? Ozvite sa nám a navrhneme Vám vhodné riešenie!

+421 908 714 892
HORE