Online Marketing

Je niekoľko spôsobov ako sa na internete propagovať, a preto je dôležité, kto a ako vám propagáciu navrhuje.
Sledujeme a venujeme sa rôznym možnostiam propagácií na internete, preto máme tie správne skúsenosti a know-how,

Online marketingu sa venujeme už od roku 2007. Za tie roky sme nadobudli schopnosti a skúsenosti, ako správne propagovať služby a produkty na internete, ktoré ponúkame naším klientom. Je pre nás dôležité, aby ich ciele a potreby boli naplnené, preto s nimi komunikujeme a venujeme pozornosť ich potrebám, aby výsledkom bol dosiahnutý cieľ a spokojnosť v dlhodobom meradle.

Naše hlavné zamerania v oblasti online marketingu:

thumb-online

Facebook

je dnes asi najobľúbenejší online nástroj pre trávenie voľného času vyše miliardy ľudí po celom svete a viac ako 2 000 000 ľudí na Slovensku. Preto sme sa mu začali v roku 2010 aktívne venovať a pomáhať spoločnostiam na Facebooku preraziť. Dnes navrhujeme kompletné kampane od komunikácie cez správu profilov až po prípravu facebook aplikácií a hier, za účelom nadobudnutia nových fanúšikov a zvyšovanie engagementu s fanúšikmi.

Facebook Messenger bot

nie je iba odpovedač. Cez Messenger Bota si dokážu vaši zákazníci objednať jedlo, letenky, ubytovanie, tovar či služby, môže poslúžiť ako základný support pre vaše podnikanie a mnoho iného. Messenger Bot dokáže odbremeniť človeka alebo zamestnanca a vybaví za vás mnoho vecí automaticky.

Google

je veľmi silný nástroj v poli vyhľadávania a cielených PPC reklám. Vytvárame efektívne PPC kampane na Googli a zameriavame sa na optimalizáciu nákladov. Snažíme sa o dosiahnutie čo najnižších cien za preklik a zároveň zasiahnuť čo najväčší počet cieľovej skupiny. Priebežne monitorujeme kampane a zlepšujeme ich výkon podľa zistených detailov a na konci mesiaca zasielame report o úspešnosti a výkonnosti kampane.

Email marketing a online komunikácia

Ak disponujete databázou emailov a potrebujete pripraviť k nim newsletter či zabezpečiť email marketing, pripravíme vám systém na odosielanie emailov. Pomôžeme vám aj s kampaňami na získanie nových emailových adries. V rámci online komunikácie vám odporučíme vhodnú stratégiu a tiež najefektívnejšie reklamné formáty.

Máte záujem?

  • pomôžeme vám s vašou webovou stránkou, navrhneme, nasadíme na CMS
  • zoptimalizujeme pre webové prehliadače či mobilné zariadenia
  • navrhneme nový dizajn, UX, UI vašej webovej stránky
  • u nás máte responzívnu webovú stránku ako štandard, bez extra poplatkov
  • navrhneme a nasadíme online kampane, zoptimalizujeme kampane
  • pripravíme vám Facebook aplikácie, získame viac fanúšikov pre vašu stránku
  • pripravíme vám mobilnú webovú stránku, aplikáciu či dizajn
+421 908 714 892
HORE