Tvorba web stránok Tvorba stránok

Zaujíma nás aj

Tvorba web aplikácií

Ak ste vlastníkom firmy alebo v jednej pracujete, viete, že každá ma svoj workflow a fungovnanie, no nie vždy vedia vaše potreby či problémy vyriešiť dostupné externé nástroje, ktoré nie sú úplne vhodné pre vaše požiadavky.

Ak takýto problém potrebujete vyriešiť, zefektívniť svoje fungovanie, tvorba webovej aplikácie na mieru môže byť pre vás najlepším riešením.
Ozvite sa nám a môžeme spolu prebrať vaše požiadavky.

Navrhnutie a programovanie webovej aplikácie je náročny proces

Aké sú naše postupy pri vývoji?

Zadanie

Doležité je zadanie, z ktorého pochopíme vaše potreby a požiadavky. Veľa sa pýtame, analyzujeme, pripravujeme projektovú špecifikáciu a cenu.

UX & UI

Dizajn je pre nás veľmi dôležitý. Správne UX a UI uľahčuje prácu s aplikáciou. Uisťujeme sa, že všetko je na správnom mieste a je navrhnuté logicky.

Development

Počas vývoja sme s vami v úzkom kontakte, riešime detaily, feedbacky, veľakrát testujeme hotové časti. Zahrňujeme vás do vývoja webovej aplikácie.

Support

Spustením aplikácie to začína. Dbáme na bezproblémové fungovanie, monitorujeme, účíme sa a vylepšujeme aj počas ostrej prevádzky.

Na čom si zakladáme

Vieme, že každá spoločnosť sa usiluje zabezpečiť, aby boli jej procesy optimalizované a mohla svoje ciele dosiahnuť rýchlejšie, lacnejšie a efektívnejšie.

Ako profesionálna a skúsená agentúra, ktorá sa vývoju webových riešení na mieru venuje už 15 rokov, máme mnoho skúseností, sme neustále v obraze a sledujeme všetky najnovšie technologické trendy. Nie je nám cudzí agilný prístup, API, prepájanie systémov pričom je pre nás dôležité zameranie na užívateľa. Máme veľké porozumenie pre kvalitný výstup a zrozumiteľnosť, čo prenášame do riešení.