Sme hrdí na naše

Referencie

Pre klientov sme obchodnými partnermi pri vytváraní inovatívnych online riešení, budujúci si dlhodobú dôveru. Vyznačujeme sa zmyslom pre detail a veríme, že pri vytváraní najlepších riešení musíme byť jedným tímom, ktorý pracuje na dosiahnutí rovnakého cieľa.

Pozrite si naše vybrané referencie

Vážime si každú spoluprácu za posledných 18 rokov.

Medusa Restaurants

Pre najväčšiu gastronomickú skupinu na Slovensku sme pripravili web stránky pre ich 15 prevádzok. Web stránky pravidelne aktualizujeme a vylepšujeme.

Zobraziť

VSE Holding a. s.

Pre spoločnosť Východoslovenská energetika Holding a.s. sme pripravili dlhodobú kampaňovú web stránku pre prezentovanie pracovných ponúk a oslovenie nových zamestnancov.

Zobraziť

Cognexa

Pre globálne pôsobiacu slovenskú spoločnosť, zaoberajúca sa riešeniami pre umelú inteligenciu, sme pripravili na mieru štýlovú responzívnu web stránku.

Zobraziť

Podchod Trnavské Mýto

Pre developerskú spoločnosť IMMOCAP sme vytvorili na mieru responzívnu web stránku pre projekt revitalizácie podchodu Trnavské Mýto.

Zobraziť

Potraviny odnašich

Pre moderné potraviny v Devíne sme preprogramovali a nanovo vytvorili responzívnu web stránku na mieru.

Zobraziť

Meinl Legal

Pre právnickú kanceláriu Meinl Legal sme poskytli širokú škálu služieb, od prípravy responzívnej na mieru web stránky, návrhu loga, brandingových materiálov a dizajn manuálu.

Zobraziť

Viac než šperk, o.z.

Pre občianske združenie Viac než šperk, ktorá pomáha deťom v núdzi v Keni a v Tanzánii sme vytvorili na mieru responzívnu web stránku a nastavili e-mailové newslettere.

Zobraziť

GaMa Slovakia

Pre slovenskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti energetických riešení sme vytvorili štýlovú na mieru responzívnu web stránku, tlačové materiály pre prezentáciu spoločnosti a na mieru emailové podpisy.

Zobraziť

Zlatý Roh

Pre kvalitné vinárstvo v Devíne sme preprogramovali a nanovo vytvorili responzívnu web stránku prezentujúcu svoju výrobu a produkty s možnosťou objednávky.

Zobraziť

ekoakademia, o.z.

Pre občianske združenie ekoakademia venujúca sa klimatickej zmene, sme naprogramovali na mieru responzívnu web stránku prezentujúcu svoju brožúru určenú najmä pre deti.

Zobraziť

NUEVO e-shop

Pre internetový obchod NUEVO sme od základu kompletne navrhli nový dizajn ich e-shopu a pripravili responzívne šablóny pre implementáciu na e-commerce systém

Zobraziť

Sestrice e-shop

Pre Sestrice, prvú slovenskú značku šatiek a nosičov na nosenie detí sme vytvorili na mieru e-shop s responzívnym dizajnom a rôznymi funkcionalitami.

Zobraziť

Domáca Klubovňa e-shop

Pre najväčsiu gastronomickú skupina na Slovensku – Medusa Restaurants, sme pripravili novú virtuálnu Klubovňu v podobe e-shopového riešenia pre pohodlné objednávanie jedál online.

Hakl e-shop

Pre slovenskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá okrem iného výrobou a vývojom ohrievačov vody a vykurovaním sme pripravili repsonzívny e-shop s pokročilími funkcionalitami.

Zobraziť

Hylak

Pre farmaceutickú spoločnosť TEVA Pharmaceuticals sme pripravili produktovú informačnú web stránku pre liek Hylak forte pre slovenský a český trh.

Zobraziť

PortDeBras Europe

Pre cvičebný systém založený na funkčnom a dynamickom strečingu a kombinovanej práci rúk sme vytvoril na mieru responzívnu web stránku so zákazníckou zónou s prístupom k cvičebným videám podľa rôznych úrovní.

Zobraziť

Oceňovanie firiem

Pre spoločnosť AnalytiQ zaoberajúca sa predajom a oceňovaním firiem sme pripravili na mieru responzívnu web stránku s online kalkulačkou pre výpočet hodnoty firmy. Okrem toho sme najvrhli aj logo.

Zobraziť

miniBODKA n.o.

Pre neziskovú organizáciu miniBODKA sme Pro Bono pripravili novú responzívnu web stránku v hravom prevedení. Stránku naďalej rozvíjame a staráme sa o obsah.

Zobraziť

Nextworks, LLC

Pre americkú IT services spoločnosť sme redizajnovali a pripravili na mieru responzívnú web stránku prezentujúcu ich služby.

Zobraziť

Estissimo Voyages

Pre švajčiarsku zážitkovú cestovnú agentúru sme redizajnovali a pripravili novú responzívnu web stránku s katalógom zájazdov s možnosťou objednávky zájazdu.

Zobraziť

Antidopingová agentúra

Pre Antidopingovú agentúru Slovenskej republiky sme vytvorili novú responzívnu web stránku a tiež sme agentúre navrhli kompletne nový branding a design manuál.

Zobraziť

DEKRA Slovensko

Pre najväčšieho poskytovateľa kontroly STK a EK na Slovensku sme pripravili objednávkový systém ohliadky vozidla pre zmluvných partnerov.

Imagewell

Pre jednu z najväčších outdoorových reklamných spoločností na Slovensku sme pripravili štýlovú responzívnu web stránku prezentújucu ich služby.

Zobraziť

MEGA Education

Pre vzdelávaciu spoločnosť sme redizajnovali a pripravili kompletne novú responzívnu web stránku na mieru, a tiež niekoľko tlačových materiálov a naprogramovali na mieru vzdelávací kvíz.

Zobraziť

Automotive Solutions & Services

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá automotive službami sme vytvorili responzívnu web stránku na mieru.

Zobraziť

Sroportal.sk

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa zakladaním a poradenstvom v oblasti spoločností s ručením obmedzeným sme pripravili modernú responzívnu web stránku s blogom.

Zobraziť

Zoolauf

Pripravili sme novú web stránku pre Zoolauf, beh, ktorý sa beží každý rok v zoologickej záhrade v Schönbrunne vo Viedni.

Zobraziť

BitOasis

BitOasis je vedúca bitcoinová peňaženka a burza na Blízkom východe a v Severnej Afrike. Pripravili sme pre klienta grafiku web stránky a kódovanie responzívnej šablóny s postupným implementovaním na jeho systém. Okrem toho sme pripravovali tlačové materiály pre konferencie.

Zobraziť

Nybyggergruppen.dk

Pre dánsku stavebnú spoločnosť sme vytvorili katalóg stavebných spoločností, ktoré sa zaoberajú stavbami ekologických a ekonomických domov.

Holcim

Pre spoločnosť Holcim spadajúcu do siete CRH, sme vytvorili webovú aplikáciu na predkvalifikácie dodávateľov, ktorá slúži na správu nových a existujúcich dodávateľov a vyhodnocovanie rizík spolupráce.

Auto+LPG

Redizajnovali sme a vytvorili novú štýlovú responzívnu web stránku pre firmu, ktorá sa zaoberá prerábkou áut na pohon LPG.

Zobraziť

DrFirma

Pre spoločnosť, ktorá ponúka moderný a autentický prístup pri riadení firiem a budujúca zdravé firmy sme pripravili na mieru responzívnu web stránku.

Zobraziť
Logo klienta
Logo klienta
Logo klienta
Logo klienta
Logo klienta
Logo klienta
Grappastudio - Tvorba web stránok

Povedali o nás

Prečítajte si, čo o nás
povedali naši klienti

Grappastudio s.r.o.