img

Tvorba web stránok, eshopov a web aplikácií

Naša práca nespočíva len vo vytvorení web stránky a jej odovzdaní. Samozrejmosťou je aj jej údržba a podpora. Všetky naše web stránky sú responzívne bez extra poplatkov. Požiadavky klientov konzultujeme a radíme, ako ich správne použiť.

Naše hlavné zamerania v oblasti tvorby web stránok:

Responzívnej grafike venujeme veľkú pozornosť, nakoľko v dnešnej dobe už viac ako 50 % návštev web stránok pochádza z mobilov. A čísla pravidelne narastajú. Až 3/4 návštevníkov z mobilných zariadení odchádza, ak web stránka nie je optimalizovaná pre mobily či tablety. U nás máte responzívu pri každom webovom riešení automaticky.

Pri návrhu web stránky dbáme aj na cieľ. Nie je veda pripraviť web stránku, ale je dôležité, aby splnila cieľ. Preto s klientmi konzultujeme každý detail a už pri prvom náčrte a wireframingu sa dbáme na to, k čomu má web stránka slúžiť.

Tvorba web stránok a firemných prezentácií

Pri tvorbe web stránok sa okrem pútavej grafiky zameriavame aj na konverzie a naplnenie ich cieľov. Každej web stránke vytvárame unikátnu profesionálnu grafiku, ktorú prispôsobujeme na mieru podľa zadania. Dbáme na cieľovku, pre ktorú je web stránka určená, s klientom konzultujeme jeho požiadavky, aby sme čo najviac spoznali poslanie web stránky a vedeli tak pripraviť web, ktorý plní ciele. Optimalizácia we stránok a grafiky pre mobilné zariadenia je samozrejmosťou, ako aj jednoduchý a intuitívny redakčný systém pre správu obsahu. Na firemné web stránky a prezentácie používame open-source redakčným systém WordPress alebo náš vlastný redakčný systém. Závisi od typu projektu.

Internetové obchody

Eshopy pre našich klientov navrhujeme a vytvárame tak, aby nakupovanie na stránke bolo čo najjednoduchšie. Preto sa snažíme minimalizovať počet klikov na minimum. Unikátna grafika s optimalizáciou pre mobily je taktiež samozrejmosťou. Pre platby cez internet ponúkame využitie všetkých známych a osvedčených možnosti platobných brán.

Naše eshopy je možné prepojiť aj na najpoužívanejšie ekonomické systémy Pohoda, Omega, MRP alebo Money. Rovnako produkty z eshopu vieme exportovať známe porovnávače cien Heureka, Najnákup a Pricemania. Vieme pripraviť aj náročnejšie e-commerce riešenia s funkcionalitou na mieru. Máte konkrétne zadanie, či otázky? Pošlite nám ich.

Programovanie web aplikácií a projektov na mieru

V prípade, ak potrebujete pripraviť projekt na mieru, aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. Naprogramovali sme už rôzne menej či viac náročné projekty ako rezervačné systémy, portály, webové aplikácie, edukačné aplikácie, objednávkové systémy a podobne. V prípade záujmu nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami, radi sa s Vami stretneme a prejdeme si ich, alebo nám pošlite špecifikáciu na email a ozveme sa Vám.

Tvorba web stránok na WordPress-e

WordPress je najpoužívanejší open-source redakčný systém na svete. Okrem toho má aj skvelú vlastnosť a tou je, že je veľmi príjemný a jednoduchý na obsluhu a má množstvo skvelých rozšírení, ktoré z neho robia veľmi silný nástroj na správu obsahu web stránky. Tvorbou web stránok na WordPress-e sa zaoberáme už 7 rokov, preto vieme, kedy je vhodné ho použiť a kedy odporúčame radšej využiť náš vlastný redakčný systém. Vieme totiž aj to, kde môžu byť jeho slabiny. Vytvárame vlastné témy pre WordPress, to znamená, že navrhujeme grafiku web stránky na mieru a na mieru aj implementuje na WordPress. Nemusíte sa báť, že pri tvorbe Vašej web stránky použijeme dostupnú platenú čí zadarmo šablónu, ktorú môže používať aj niekto iný. Ak máte záujem o bežnú jednoduchú či mierne náročnú firemnú alebo produktovú web stránku, v tom prípade používame práve WordPress, ak ovšem nepoviete inak. K dispozícií máme aj vlastný redakčný systém, pomocou ktorého Vám vieme pripaviť náročnejšie webové prezentácie, či naše eshopy alebo aplikácie. Máte záujem o tvorbu web stránky na WordPress-e? Ozvite sa nám.

cenová ponuka

Máte záujem o naše služby? Pošlite nám správu a ozveme sa

Ak potrebujete v prvom kole presnejšiu cenovú ponuku, pošlite nám, prosím, obšírnejšie zadanie

Pošlite nám správu

Ozveme sa do 24 hodín

Máte podrobné zadanie?

Pošlite nám ho emailom