Tvorba web stránok a web aplikácií

Naša práca nespočíva len vo vytvorení webovej stránky a jej odovzdaní. Samozrejmosťou je aj jej údržba a podpora. Všetky naše web stránky sú responzívne bez extra poplatkov. Požiadavky klientov konzultujeme a radíme, ako ich správne použiť.

Naše hlavné zamerania v oblasti tvorby web stránok:

Responzívne web stránky

Responzívnej grafike venujeme veľkú pozornosť, nakoľko v dnešnej dobe
už viac ako 30 % návštev web stránok pochádza z mobilov. A čísla pravidelne narastajú.
Až 3/4 návštevníkov z mobilných zariadení odchádza, ak web stránka nie je optimalizovaná pre mobily či tablety.
U nás máte responzívu pri každom webovom riešení automaticky.

Pri návrhu web stránky dbáme aj na cieľ. Nie je veda pripraviť web stránku, ale je dôležité, aby splnila cieľ.
Preto s klientmi konzultujeme každý detail a už pri prvom náčrte a wireframingu sa dbáme o to,
k čomu má internetová stránka slúžiť.

Tvorba web stránok a firemných prezentácií

Pri tvorbe webových stránok sa okrem pútavej grafiky zameriavame aj na konverzie a naplnenie ich cieľov. Každej webovej stránke vytvárame unikátnu grafiku, ktorú prispôsobujeme na mieru podľa projektu. Dbáme na publikum, pre ktoré je stránka určená. S klientom konzultujeme jeho požiadavky, aby sme čo najviac spoznali jej poslanie a vedeli tak pripraviť web, ktorý ciele naplní. Optimalizácia webových stránok a grafiky pre mobilné zariadenia je samozrejmosťou, ako aj jednoduchý a intuitívny redakčný systém pre správu obsahu. Na firemné web stránky a prezentácie používme open-source redakčným systém WordPress alebo náš vlastný redakčný systém. Závisi od typu projektu.

Internetové obchody

Eshopy pre našich klientov nastavujeme a vytvárame tak, aby nakupovanie na stránke bolo čo najjednoduchšie. Preto sa snažíme minimalizovať počet klikov na minimum. Unikátna grafika s optimalizáciou pre mobily je taktiež samozrejmosťou. Pre platby cez internet ponúkame využitie všetkých známych a osvedčených možnosti platobných brán, medzi ktoré patria: Cardpay, ČSOB platobné tlačidlo, eCard-VÚB, Poštová Banka, GB webpay, mTransfer od mBank, Platbamobilom.sk, SporoPay, TrustPay, TatraPay, VÚB Platby, PayPal.

Naše eshopy je možné prepojiť aj na najpoužívanejšie ekonomické systémy Pohoda, Omega, MRP alebo Money. Rovnako produkty z eshopu exportujeme aj na známe porovnávače cien Heureka, Najnákup a Pricemania.

Ak potrebujete len jednoduchý eshop a je pre vás zbytočné nákladné alebo komplikované vlastniť veľký ekonomický systém, máme pre vás rovno dve skvelé riešenia. Pripravíme možnosť fakturácie, alebo môžete využiť prepojenie fakturácie so systémom SuperFaktúra.

Programovanie projektov na mieru

V prípade, ak potrebujete pripraviť projekt na mieru, aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. Naprogramovali sme už rôzne menej či viac náročné projekty ako rezervačné systémy, portály, webové aplikácie, edukačné aplikácie, objednávkové systémy a podobne. V prípade záujmu nás kontaktujte s vašimi požiadavkami, radi sa s vami stretneme a prejdeme si ich, alebo nám pošlite špecifikáciu na email a ozveme sa vám.

Máte záujem?

  • pomôžeme vám s vašou webovou stránkou, navrhneme, nasadíme na CMS
  • zoptimalizujeme pre webové prehliadače či mobilné zariadenia
  • navrhneme nový dizajn, UX, UI vašej webovej stránky
  • u nás máte responzívnu webovú stránku ako štandard, bez extra poplatkov
  • navrhneme a nasadíme online kampane, zoptimalizujeme kampane
  • pripravíme vám Facebook aplikácie, získame viac fanúšikov pre vašu stránku
  • pripravíme vám mobilnú webovú stránku, aplikáciu či dizajn
+421 908 714 892
HORE